Brezilya Kalçası Nedir? Brezilya Poposu Estetiği

Bugünkü yazımızda Brezilya poposu estetiği yapmadan önce bilinmesi gereken 5 önemli mevzudan bahsedeceğiz.

Brezilya Popo Estetiğinizi Deneyimli Bir Kozmetik Cerrah Yapmalıdır

Brezilya popo estetiği oldukça basit ve kolay prosedür olsa da yine de bu estetik türünda deneyimli bir kozmetik cerrah tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Prosedürünüz için bir kozmetik cerrah seçerken, iyi bir araştırılma yapılması öngörülür.

Brezilya Kalçası Nedir? Brezilya Poposu Estetiği
Brezilya Kalçası Nedir? Brezilya Poposu Estetiği

Estetik cerrahınızın ofisine ilk ziyaretiniz sırasında, genel ilk izleniminizi not almak da iyi bir fikir olabilir. Ziyaretinizin personelin cana yakınlığı ve yardımseverliği, ofisin ne kadar temiz ve organize olduğu ve kozmetik cerrahla ne kadar iyi iletişim kurabildiğiniz gibi yönlerine dikkat edin. Aradığınız yüksek kaliteli sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için, kozmetik cerrahınızla ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi açıklarken rahat hissetmeniz çok önemlidir.

Brezilya Popo Estetiği Doğal Bir Görünüm Sağlar

Daha büyük, daha iyi tanımlanmış görünümünüzü sağlamak için vücudunuzun kendi yağ hücrelerini kullanan Brezilya tipi popo kaldırma işlemindeki benzersiz teknik nedeniyle, kalçanız çok doğal görünecektir. Ek olarak, doğal yağ hücrelerini kullanmak, vücut fonksiyonlarınıza zararı minimuma indirecektir. Popo implantları, Breziya poposu operasyonundan daha doğal dışı görünüm sağlayan bir işlem olduğu için tercih etmemeniz önerilir.

Brezilya Tipi Popo Kaldırma İki Aşamalıdır

Birçok kişi Brezilya tipi popo kaldırmanın aslında iki aşamalı bir prosedür olduğunun farkında değildir. Öncelikle estetik cerrahınız vücudunuzun başka bir bölgesine liposuction yapacaktır. Brezilya popo estetiği için en yaygın alanlar karın, bel ve sırttır. Daha zayıf hastalarda kollardan, uyluk iç ve dış bölgelerinden ekstra yağ toplanabilir. Liposuction’ı gerçekleştirmek için, kozmetik cerrahınızın kanül adı verilen küçük tüpleri yerleştirebileceği çok küçük kesikler oluşturması gerekecektir. Bu kanüller sayesinde fazla yağ hücreleri hedeflenen bölgeden uzaklaştırılabilir.

Brezilya Popo Liftleri Hem Hacim Hem de Şekle Uygundur

Popüler inanışın aksine, Brezilya tipi popo kaldırma işlemi yaptırmak, ekstra hacme sahip olacağınız anlamına gelmez. Bunun yerine, Breziya Popo Estetiğini tercih eden çoğu kadın, daha yumuşak bir doku ve daha simetrik bir şekil ile birlikte boyutta ince bir artış ister.

Tecrübeli bir kozmetik cerrahın elinde, Brezilya popo kaldırma işleminiz bu iki hedefe de çok güzel bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Popo estetiği prosedürünüzden ne elde etmek istediğiniz konusunda ikinizin de aynı sayfada olduğundan emin olmak için, konsültasyon sırasında estetik cerrahınızla dilek listenizi konuştuğunuzdan emin olun.

Her Vücut Tipine Sahip İnsan Yaptırabilir

Brezilya popo estetiğinin, işlemi gerçekleştirmek için bir miktar fazla yağ almanızı gerektireceği doğru olsa da hemen hemen herkes karın, bel, kollar, sırt / sütyen çıkıntısı veya uyluk bölgelerinde bir miktar inatçı yağ depolar. Bu nedenle çok zayıf veya minyon vücut tiplerine sahip kişiler Brezilya poposu için iyi bir aday olabilir.

Brezilya Poposu Estetiği
Brezilya Poposu Estetiği

Vücut tipiniz ne olursa olsun, estetik cerrahınız, istediğiniz dengeli silueti veya sahte olmayan bir görüntü oluşturmak için vücudunuzun doğal oranlarını dikkate alan bir cerrahi plan tasarlayabilmelidir.

Bununla birlikte, liposuction vücudunuzun kıvrımlarını iyileştirmeye yardımcı olabilirken, bu prosedürün bir kilo verme yöntemi olarak kullanılması amaçlanmadığından, yine de genel olarak fitness ve kilo verme hedeflerinize önceden ulaşmanız önerilir.

Dikkate alınacak başka bir konu da Brezilya Poposu estetiği, vücudunuzun kendi yağ hücrelerini kullanacağı için, prosedürünüzden sonra kalçalarınızda yağ kaybetmeniz ve yağ kazanmanızın olası bir durum olmasıdır. Bu neden Brezilya poposu yaptırdıktan sonra hareketlerinize dikkat etmeniz gerekmektedir.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x