Bacak Germe Estetiği Nasıl Yapılır? Tehlikeli mi?

Üst bacakların kalın olması, pek çok kişiyi rahatsız eder. Bacak germe estetiği ile sağlık sorunlarından kurtulabilirsiniz. Sadece görüntü değil, bacak germe estetiği sayesinde bacaklarınızın birbirine sürtmesi ile ortaya çıkan rahatsızlığı da bir kenara bırakma imkanı bulacaksınız. Bunu değerlendirmeniz durumunda, aslında çok daha rahat edeceksiniz.

Sağlıklı olmanın da kapılarını açacak bu durum germe işlemi ile olabilir. Uyluk olarak da bilinen bu bölgede germe işlemi bu alanda uzman olan kişi tarafından kolayca yapılacaktır.

Bacak Germe Estetiği Nasıl Yapılır? Tehlikeli mi?
Bacak Germe Estetiği Nasıl Yapılır? Tehlikeli mi?

Bacak Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Hamilelik dönemi sonrasında, kişinin çok fazla kilo alıp verdiği dönemlerinin sonrasında bacak bölgesinde büyük ölçüde sarkmalar olabilir. Bu durumda direkt olarak bacak germenin gerçekleşmesi ile sorunun çözümü sağlanacaktır. Deri sarkması gibi sorunların olması gibi bir durumda aslında uzman desteği almak en doğrusudur.

Direkt olarak çözümünün gerçekleşmesi için yapılması gereken alanında uzman olan doktor tarafından önce muayene, sonra da duruma göre alınan karar ile işlemlerin uygulanması olacak.

Klasik germe operasyonu bacak bölgesinde uygulanır.

Uygulama direkt olarak belirlenen alandan yağ dokusunun, deri dokusunun alınması ile olur. En iyi şeklide toparlanması sağlanır. Ardından kapatma işlemi yapılır. Bacak germe estetiği nasıl yapılır sorusunun yanıtını, elbette bu alanda uzman olan doktorunuz ile iletişime geçmeniz halinde çok daha net şeklide alacaksınız.

Size özel yanıtların verilmesi de sağlanıyor olacaktır. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de estetik operasyonun tamamlanmasını talep edin. Kısa süre içinde işlemlerin gerçekleşmesi sağlanır.

Bacak Germe Operasyonu Ne Kadar Sürüyor?

Hastalar taleplerini sunmadan önce merak ettikleri bir diğer soru da bu işlem ne kadar sürüyor? Aslında direkt olarak çözümünün sağlanması için yapılması gereken, direkt olarak kişinin durumu üzerinden karar verilmesidir. Hastanın ameliyat öncesinde ve sonrasında incelemenin olması sağlanır. Bu kapsamda yanıt verilecek olduğundan, operasyon için net bir bilgi verilmez.

Genel anlamda ortalama olarak 2 saat gibi bir süre içinde operasyonun tamamlanması söz konusu olacaktır. Bunu bilerek çözümünün gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Taleplerinizi sunmadan önce bilgi almanız sağlanıyor olacak.Bacak Germe Operasyonu Tehlikeli mi?

Her operasyonda olduğu kadar bu operasyon için de tehlike olabilir. Ancak yapılacak olan işlemde uzmanlık sağlandığından, direkt olarak gerilmesini istenen alandan derinin alınması, ardından da alanın kapatılması ile sorunsuz bir şeklide problem çözülecek, ameliyat tamamlanacaktır. Yapılan işlemler sırasında uzmanlığın yanı sıra, uygulanan yeni teknikler ile bacak germe işlemlerinde, elbette minimal hareket ediliyor olduğundan direkt olarak işlem yapılacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, tehlikeli bir durum olmadan profesyonel şekilde bacaklarınızın istenen kalınlığa gelmesi sağlanabilir.

Bacak Germe Estetiği
Bacak Germe Estetiği

Bacak Germe Operasyonu Sonrası İyileşme Süreci

Peki, iyileşme nasıl olacak? Doktorunuz tarafından ameliyatın sonrasında belirlenen süre içinde hastanede kalmanız gerekebilir. Bunun için belirlenmiş olan süre kişiden kişiye değişse de 2 boyunca hastanede kalmanız kontrolü elden bırakmamak açısından avantajlı olacaktır. Bunun dışında direkt olarak operasyonun sonrasında kullanmanız gereken ilaçlar, ağrı kesiciler ile destekleneceksiniz. İyileşme sürecinin en iyi şeklide tamamlanmasını sağlamak açısından gereken yapılıyor olacaktır.

Operasyonun tamamlanmasından sonra, doktorunuzun iyileşme kapsamında da belirlemiş olduğu zaman dilimleri içinde kontrolleri olacaktır. Tamamen normal hayatınıza dönmeniz, işe başlamanız gibi hususlar için kritik dönemler hakkında size bilgi verilecektir. Genel anlamda yeni teknikler ile yapılacak olan bu işlemlerde eskisine göre çok daha hızlı şekilde normal hayata dönülür. Bacak germe operasyonu sonrası iyileşmesi süreci tamamlanır.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x