Aysestetik Güzellik Merkezi - Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar 2022

Aysestetik Güzellik Merkezi – Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar

Aysestetik İstanbul Şişli’de bulunan popüler bir estetik kliniği. Özellikle ünlü isimlerin tercih ettiği bir yer olmasıyla öne çıkıyor. Merkezde kozmetik bakım uygulamaları, medikal estetik ve bağlantılı hastanelerde cerrahi estetik işlemler yapılıyor. Aysestetik Instagram hesabında merkezin iletişim bilgileri ve hastaların memnuniyet hikâyelerini görebilirsiniz.

Aysestetik kimdir dersek, kurumun kurucusu ve yöneticisi Ayşe Yıldız. Tecrübeli bir estetisyen olan Ayşe Yıldız Sinop’ta doğdu ve Sağlık Lisesi’ni bitirdikten sonra hemşire olarak çalışmaya başladı. Uzun yıllar estetik konusunda yurt dışı ve yurt içi eğitimlere katılarak bu konuda kendini geliştirdi. Ardından Aysestetik Güzellik Merkezi’ni kurarak tecrübesini hayata geçirdi. İlk ünlü hastası olan Seda Sayan ile TV programlarında görünür hale geldi.

Aysestetik Güzellik Merkezi bünyesinde deneyimli doktorlar ve güzellik uzmanları çalışıyor. Ayşe Yıldız kurumun hem yöneticiliğini hem estetisyenliğini gerçekleştiriyor. Ameliyatlar Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılıyor. Diğer işlemler Şişli’deki merkezde gerçekleştiriliyor.

Aysestetik nerede sorusuna gelirsek, merkez şubesi İstanbul Şişli’de bulunuyor. Aysestetik İstanbul şubesini Vali Konağı Caddesi 38 numarada bulabilirsiniz. Bunun yanında Aysestetik yurt dışında da şubelere sahip. Dubai, Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde kurumun şubeleri var.

Aysestetik yorum açısından çoğunlukla olumlu geri dönüşlere sahip. Yapılan işlemler sonrası memnuniyet değerlendirmelerine göz atmak isteyebilirsiniz. Şişli’deki merkezin sık tercih edilmesi bazı zamanlarda yoğunluğa neden olabiliyor. Bu yüzden Aysestetik şikâyet sebepleri genellikle yoğunluk kaynaklı aksamalardan oluşuyor.

Aysestetik Güzellik Merkezi Fiyatları

Aysestetik fiyatlar konusunda kurumun bulunduğu lokasyon ve fiyat politikası ile ortalamanın üzerinde. Merkezde yapılan estetik işlemler oldukça çeşitli. Cilt bakımından meme estetiğine kadar sayısız alanda işlem yapılabiliyor. Bu nedenle düşündüğünüz işleme göre Aysestetik bünyesinde fiyatlar değişecektir.

Aysestetik fiyatlar birçok merkezde olduğu gibi yıldan yıla artıyor. Bu yılki artışlarda pandeminin ayrıca bir etkisi var. Aysestetik Güzellik Merkezi adresine gitmeden önce yaptıracağınız işlem hakkında net bilgi almak için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Bu numaralardan hem randevu almak hem işlemler hakkında bilgi ve fiyat aralığı öğrenmek mümkün. Diğerlerinde olduğu gibi Aysestetik kliniğinde de bazı işlemler için ön muayene sonrası net fiyatın oluşması olası. Özellikle cerrahi işlem gerektiren uygulamalar için net fiyatlar muayene sonrası belli olur. Burada hastanın hastanede kalış süresi, işlemin türü ve hangi bölgelere uygulanacağı gibi faktörler etkili olur.

“Aysestetik Güzellik Merkezi – Yorumlar, Şikâyetler, Fiyatlar” üzerine bir yorum

  1. Estrella izmir şubesi yalan söylüyorlar sakın gitmeyin canımın yandığıyla kaldım can acısından ağladım resmen ve hiç bir değişiklik yok. Yok fox Efes miş bilmem ne yalan!!! Estrella İzmir şubesi artık iademi yapsanız diyorum. Gözüme işlem yaptırdım kapağı düşük ama hiçbir değişiklik yok ama hiçbir işe yaramadı. Paramı geri vereceklerini söylediler ama hala iade edecekler. 6 ay oldu belki daha fazla. Paramı iade edin artık yeter. Hala iademi yapmıyorsunuz 2.500 TL. Kaç kere aradım sürekli muhasebeye ileteceğiz denip duruyor. Hala bekliyorum.

    Cevapla

Yorum yapın