As Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2022

As Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar

As Estetik bünyesinde iki poliklinik ve iki güzellik merkezi barındıran ve İstanbul merkezli bir estetik kliniği. 1998 yılından beri hizmet veriyor ve birçok estetik işlem şubelerinde gerçekleştiriliyor. Yurt dışı ve yurt içinden birçok hasta ve danışanı var. As Estetik güzellik salonlarında kozmetik uygulamalar gerçekleştirilirken polikliniklerinde medikal estetik uygulamaları yapılıyor. Bunun dışında saç ekimi işlemi de polikliniklerde uygulanabiliyor. Klinik aynı zamanda anlaşmalı firmaların ürünlerinin satışını merkezlerinde ve web sitelerinde gerçekleştiriyor.

As Estetik Kartal, Pendik, Ümraniye ve Sultanbeyli’de hizmet veriyor. Bunların dışında Kocaeli/İzmit’te de bir şubesi mevcut. Kartal şubesi Üsküdar Caddesi 44 numarada bulunuyor. As Estetik Pendikşubesi Erol Kaya Caddesi 204 numarada, The Green Park Hotel Loby’de yer alıyor. Sultanbeyli şubesini Bosna Bulvarı 7 numarada bulabilirsiniz. As Estetik Ümraniye şubesi ise Sütçü İmam Caddesi 28 numarada bulunuyor. İstanbul dışındaki şubesi olan As Estetik İzmit İnönü Caddesi 178 numarada, Ömerağa AS Plaza’da bulunuyor. As Estetik Kocaeli yani İzmit şubesinde de kliniğin sevilen uygulamaları uygulanabiliyor.

As Estetik yorumlar kurumun şubesine ve yapılan işleme göre değişiklik gösterebiliyor. Genel yorumlar olumlu ve hijyene özen gösterilmesi, ilgili personel ve alınan sonuçlar memnuniyet oluşturuyor. Fakat her klinik gibi olumsuz yorumlar da alıyor. As Estetik şikayet konuları genellikle bilgilendirme eksikliği, randevu sorunları ve sonuçlardan memnuniyetsizlik şeklinde sıralanabilir.

As Estetik Kliniği Fiyatları

As Estetik cilt bakımı fiyatları sık sık indirime giriyor ve çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Cilt bakımı için birden fazla yöntem ve teknik kullanan klinikte farklı işlemler farklı fiyatlara sahip. Instagram sayfalarını takip ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

As Estetik lazer fiyatları uygulanacak bölge ve seans sayısına göre değişiyor fakat örnek vermek gerekirse kol + bacak lazer epilasyon indirimli fiyatı 310 Lira. As Estetik fiyat konusunda ulaşılabilir imkânlar sunuyor. İşlem yaptırmadan önce As Estetik telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz. İstanbul güzellik salonları için telefon; 08505320099, İzmit şubesi için telefon numarası 02623319999, saç ekimi için Whatsapp danışma hattı 05531255919.

Yorum yapın